REPUBLIKA  HRVATSKA

fax (021) 63 21 33

Postira,05.travnja,2016.godine.

N A T J E Č A J

za prikupljanje ponuda za privremeno korištenje javnih površina na području Općine Postira za 2016. godinu

1. Predmet natječaja je prikupljanje ponuda za privremeno korištenje javnih površina na području Općine Postira, a prema planu za korištenje javnih površina, u vremenu od 1.svibnja,2016.  do 30.travnja,2017.
  2.  U nadmetanju mogu sudjelovati sve pravne i fizičke osobe.
  3. Ponuda mora sadržavati:

ntvrtku odnosno naziv,OIB, točnu adresu ponuditelja –kontakt podaci,

npodatke o odobrenju za obavljanje djelatnosti, žiro račun,

noznaku željene lokacije  iz Plana korištenja javnih površina,

nopis usluga koje želi pružati i uređenja prostora,

ndužinu trajanja korištenja javne površine.

ndane u tjednu ukoliko Ugostiteljski objekt planira održavnje glazbe uživo, Dj-a, ili bilo koji drugi oblik javnog okupljanja

1. Kriteriji za ocjenu povoljnosti ponude su:

nSukladnost zahtjeva sa Planom korištenja javnih površina.

nUrednost molitelja u pružanju usluga i podmirivanju obveza iz prijašnjih godina

nPonuđena veća cijena za slučaj da se za istu površinu natječe više osoba.

1. Krajnji rok za podnošenje ponuda je 15 dana od dana objave na oglasnoj ploči Općine Postira i web stranici Općine Postira tj. do 20.04.2016.

Ponude dostaviti na adresu:  Općina Postira, Polježice 2, 21410 Postira  s naznakom “Natječaj za javne površine”.

Ponude se dostavljaju u zatvorenoj omotnici.

S izabranim ponuditeljima sklopiti će se ugovor o korištenju javne površine.

NAPOMENA

Plan korištenja javnih površine Općine Postira možete  pogledati svakog radnog dana u prostorijama Općine Postira od 8 – 14 sati.

Novi Ugovor o korištenju javne površine  neće biti sklopljen sa pravnim i fizičkim osobama koji nisu podmirli dugovanja od prijašnjih godina.

Općina Postira