Izdavanje e - propusnica (nadopuna)

( IZDAVANJE E – PROPUSNICA )

Od danas se putem sustava e – građani, izdaju e - propusnice za potrebe napuštanja jedinice lokalne samouprave gdje osoba ima prebivalište, a sukladno jučerašnjoj Odluci civilne zaštite RH. Zahtjev za izdavanje također se podnosi putem sustava e – građani. Svi oni koji nemaju aktiviran sustav e – građani, i dalje mogu putem mail-a ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.) ili telefona ( 021/ 632133 ili 021/717910) svakog radnog dana zatražiti izdavanje e- propusnice u vremenskom periodu od 9 do 12 i 16 do 18 sati. Uz Zahtjev treba dostaviti ime i prezime, oib, adresu, razlog napuštanja svoje JLS i dan za kada se izdaje e - propusnica.

Svi oni kojima je izdana „stara“ propusnica a vrijedi od datuma 05.travnja 2020.g. dužni su zatražiti izdavanje nove , e – propusnice. Napominjem, civilni stožer Općine Postira može izdati e –propusnicu samo iz sljedećih razloga:

- putovanje iz vitalnih obiteljskih razloga (skrb o članu obitelji) ;

- kupnja hrane i osnovnih potrepština.

Za napuštanje mjesta prebivališta iz drugih razloga potrebno je obratit se ili svom poslodavcu ili liječniku.

Od nedjelje 05.04.2020. god. Krizni stožer otoka Brača otvorio je novu e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. na koju možete slati svoje zahtjeve za izdavanje propusnica prvenstveno za trajektni prijevoz, odnosno za odlaske i dolaske s otoka.

Na istu mail adresu možete se obratiti i u slučaju da niste sigurni od koga točno tražiti e - propusnicu za kretanje izvan matične Općine.

Općina Postira

Polježice 2, Postira

OIB: 68673526421

Telefoni

021 632 133

021 717 910

Fax

021 632 133

E-mail

info@opcina-postira.hr